Scroll to top
et
In stock

Reg’Activ Essential™ ME -3

+
-

Kirjeldus

Toidulisand Reg’Activ Essential ME-3 sisaldab patenteeritud piimhappebakterit Lactobacillus fermentum ME-3. Ühes Reg’Activ Essential ME-3 kapslis on rohkem, kui 8 miljardit mikrokapseldatud bakterit. Reg’Activ Essential ME-3 võib võtta nii lühema kuurina, kui pikema perioodi jooksul.

ME-3 on Tartu Ülikooli teadlaste poolt üle 20 aasta tagasi avastatud, hästi kirjeldatud ja teaduslikult tõendatud omadustega inimpäritolu tüvi. ME-3 baktereid sisaldavad ka AS Tere Hellus sarja piimatooted.

Piimhappebakter ME-3 on maailmas ainus bakter, millel on patenteeritud kahekordne toime:

  • antimikroobne – otsene hävitav mõju kahjulikele mikroobidele.

ME-3 omab kaitsvat toimet mitmesuguste soolehaiguste – näiteks salmonelloosi ja düsenteeria korral. ME-3 võitleb sooles otseselt haigustekitajatega, kuid tänu tugevale antioksüdatiivsele toimele parandab ka soole limaskesta seisundit ning pärsib sellega infektsiooni levikut soolest organitesse.

  • antioksüdantne – kaudne kasulik mõju inimorganismile

ME-3 tüvel on võime muuta kahjutuks organismi ainevahetuses tekkivaid mürgiseid hüdroksüülradikaale (vabad radikaalid) ja vähendab veres oksüdeeritud madala tihedusega lipoproteiinide (oxLDL) taset, pakkudes sel moel kaitset veresoonte lubjastumise vastu.

ME-3 omadused on välja selgitatud paljude laboratoorsete ja kliiniliste uuringutega Eestis ja välisriikides. Näiteks:

  • ME-3 kasutajatel on täheldatud tsütokiini IL-10 taseme tõusu,  mis vähendab rakusisest põletikku, mitmete krooniliste haiguste ühte põhjust.
  • ei pärsi ME-3 bakter teisi mikrobioota kasulikke baktereid, sh biifidobaktereid.
  • saab ME-3 kasutada koos antimikroobse raviga: fluorokinoloon, metronidasool ja biseptool (TMP-SMX) ravi korral.

Koostis:

Toimeainete kogus päevase annuse kohta (1 kapsel):

Lactobacillus fermentum ME-3®100 mg (vähemalt 8 miljardit mikrokapseldatud bakterit).

Abiained: maltodekstriin, rasvhapete magneesiumsoolad (paakumisvastane aine), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsel).

Kasutamine:

üks kapsel päevas, koos klaasi veega.

Reg’Activ Essential ME-3 on toidulisand. Toidulisandit ei või kasutada tervisliku toitumise ning elustiili asendajana. Mitte ületada lubatud päevast annust. Hoida kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstult ning väikestele lastele kättesaamatus kohas.

Reg’Activ Essential ME-3 on tootja, VF Bioscience grupi kaubamärk. Lisainfo www.vfbioscience.com
Maaletooja Eestis: NoraVita OÜ, www.noravita.ee