Scroll to top
et
In stock

Reg’Activ Cholesterol™

+
-

Kirjeldus

Looduslikel koostisosadel on kolmekordne toime

  1. Aitavad hoida normaalset kolesterooli tastet
  2. Aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
  3. Aitavad hoida normaalset homotsüsteiini tastet

Reg’Activ Cholesterol on uudne toidulisand, mis aitab normaliseerida kolesterooli taset ning seeläbi vähendada veresoonkonna haiguste riski. Olulise komponendina sisaldab Reg’Activ Cholesterol Tartu Ülikooli teadlaste avastatud probiootilist bakterit Lactobacilllus fermentum ME-3.

Kellele mõeldud

Toidulisand on mõeldud täiskasvanutele, kellel on kõrgenenud kolesterooli tase ning sellest tulenevalt suurenenud risk haigestuda südame- ja veresoonkonna haigustesse. Toidulisandi arendamisel on olnud eesmärgiks läheneda kolesterooliga seotud haiguste probleemile kompleksselt ning lisaks kolesteroolitaseme normaliseerimisele mõjutada ka muid olulisi protsesse (ülemäärane oksüdatiivne stress, põletikud). Katsetes on täheldatud toidulisandi positiivset mõju juba tarvitamise esimese nelja nädala jooksul.

Koostis

Reg’Activ Cholesterol sisaldab standardiseeritud punase riisi ekstrakti Monacolin K (10 mg kahes kapslis), mis aitab säilitada normaalset kolesterooli taset.

E-vitamiin ja koensüüm Q10 aktiivne vorm ubikinool aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Vitamiinid B6, B9 ja B12 aitavad hoida normaalset homotsüsteiini taset. Vitamiin B1 aitab kaasa normaalsele südametalitlusele ja normaalsele energiavahetusele.

Piimhappebakter Lactobacillus fermentum ME-3 on patenteeritud piimhappebakter, mis aitab muuhulgas tõsta glutatiooni taset. L-tsüsteiin on glutatiooni komponent, mis on tugev antioksüdant ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi kahjustuste eest.

Reg’Activ Cholesterol peamised koostisosad on looduslikku päritolu ja ei ole keemiliselt sünteesitud. Punane riis on saadud valge riisi kääritamisel. Lactobacillus fermentum ME-3 on elus, inimese organismile omane piimhappebakter. Ubikinool on saadud kääritamisel pärmiga, mitte keemilise sünteesi teel.

Kasutamine

Soovituslik päevane annus on kaks kapslit 30 minutit enne hommikusööki.
Originaalis on 60 kapslit.

Toidulisandit ei või kasutada tervisliku toitumise asendajana. Mitte ületada lubatud päevast annust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!  Kui olete rase, toidate rinnaga, kasutate kolesterooli alandavaid või muid ravimeid, konsulteerige enne toidulisandi kasutamist oma arstiga.

Reg’Activ Cholesterol on tootja, VF Bioscience kaubamärk. Lisainfo: www.regactiv.com
Toodete maaletooja Eestis: Noravita OÜ
Piimhappebakterit Lactobacillus fermentum ME-3 ja vastavat kaubamärki kasutatakse Tartu Ülikooli eksklusiivlitsentsi alusel.